Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Zittauer Burgerbrau Schwarzbier

Untappd info

Schwarzbier

Privatbrauerei Eibau

My rating 3.0

Global raiting 3.40

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.2%

 • Плотность

  17.1%

 • Стиль

  Schwarzbier

 • Штрихкод

  4015576055039

 • Цена

  1.57 y.e. за 0.5

Сьогодні вирішив трошки розбавити українстке пиво німецьким. Так що зараз переді мною пиво “Zittauer Burgerbrau Schwarzbier” від “Privatbrauerei Eibau”. До речі, на банці навіть є переклад українською. Прикольно. Склад: вода, ячмінний солод, хміль.

Zittauer Burgerbrau Schwarzbier

В ароматі непогана комбінація солоду і хмелю. Трошки солодкого смаку. Чим довше пиво стоїть у бокалі тим рівнішим стає аромат. Але в якийсь момент до них додаєтсья дивний картонний присмак.

Піна тримається десь хвилину. Має середньозернисту основу. Коли сходить залишається кільцем по карю бокалу та на стінках бокала. Знову подивився на світло крізь пиво і воно нагадало мені щось середнє між кавою та колую.

Якщо ще на початку ковтка відчувається солодкий смак, та трошки хмелю, то ближче до середени і далі смак швидко втрачає силу. У післясмаку залишається лише легкий терпкий присмак та трошки карамелі. Пиво просто не може вийти на свій рівень. На мій погляд, пиво Zittauer Burgerbrau Schwarzbier на трієчку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Privatbrauerei Eibau” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.