Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Ekstra Draught

Svyturys /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.13)

  • Стиль

    Lager - Dortmunder / Export

  • Алкоголь

    5.2%

  • Штрихкод

    4770349223557

Переді мною пиво “Ekstra Draught” від Svyturys. На офіційному сайті добре розписано, з чим це пиво добре пити, який хміль та солод використовували броварі. Молодці. А для мене було ще цікавим, що у 2012 році це пиво здобуло бронзову медаль на “Australian International Beer Awards”. Круто. І перед тим, як відкрити, будьте обережні, коли відкриваєш, пиво трохи йде верхом.

Ekstra Draught

Прикольно, що на офіційному сайті ще обіцяли легкий, квітковий аромат, але по-факту його таким назвати важко. Відразу йде сильний гіркий хмільовий присмак. Ніякого квіткового, чи хоча б солодкого присмаку тут немає. Але не можу сказати, що цей гіркий присмак чистий, мені здається він наче розмитий та не чіткий.

А от піна дійсно була непоганою. Хоча і має середньо/крупнозернисту основу, тримається довго. А коли допиваєш бокал, то ще красиво залишається на стінках бокалу. Тіло жовтого кольору, злегка каламутне.

А от у смаку відчувається більше солодкого, цукрового присмаку. Так, тут є і гіркота, але солодкий присмак після першого ковтка забиває всі мої рецептори і подальші ковтки стають просто однаково солодкі. На мій погляд пиво “Ekstra Draught” від Svyturys можна спробувати, але один раз.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.