Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Всім привіт, мене звуть Афанас’єв Вадим і це мій пивний блог.

Вже більше 20 років, як я захоплююсь бірофілією. Все почалося з колекціонування пивних корок. День, коли я вважаю початком своєї колекції, був мій День Народження. Тоді я поклав одну з них у рюкзак. І все закрутилось.

У колекції вже більш ніж 3466 корок та 2852 продегустованого пива.

Last Uploaded Caps Останні додані корки
Last Tasting Остання дегустація

Cherry Milk Stout

Україна / Ukraine
  • 25

    IBU

  • 6.0%

    ABV

  • (3.25)

    * Можна спробувтати

Другим пивом буде "Cherry Milk Stout". Склад: солода, сік вишні, лактоза, хміль, дріжджі. І до речі, на етикетці два рази написано слово "склад" :). Але то таке, хто взагалі окрім мене дивиться на склад.

Ну не знаю, в ароматі вишні не відчувається взагалі. Скільки б я не чекав, її тут просто немає. В основі лежить пересмаженний хліб. Якщо дати постояти, то мооооже десь тааам і пробивається вишня але її тут дууууже мало. Алкоголь не відчувається. І якось більше нічого виділити. Піна мала середньо/крупнозернисту основу, коричневий відтінок. Тіло темного кольору, але не чорне. Злегка каламутне.

А от смак пива "Cherry Milk Stout" вже більш цікавий ніж аромат. На початку ковтка йде кислуватий присмак, схоже як раз приходить від вишні. Десь з середини додається гіркота, але в якийсь момент вона нагадала мені кісточку від тієї самої вишні. А на прикінці ковтка, додається солодкість від лактози. І щось мені здається, що тут немає 6.0% - не то шо воно водянисте, але як для стауту з лактозою якось дуже лайтово.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можно слідкувати за життям броварні.

Style: Stout - Milk / Sweet

Category: Баночне

   
vadiman.com: study4
 
vadiman.com: study5
1.

Розділ з відео.

Окрім сайту, є ще й youtube канал, який максимально розкриває всі мої емоції щодо пива. Я ділитимуся з Вами всіма моїми дегустаціями, куштуватиму найрізноманітніше пиво і, звичайно ж, записане відео викладатиму сюди.

2.

Свято.

Круто ж, коли вони є і коли їх багато;). Щоб не пропустити жодного, я постараюся зібрати сюди весь список пивних свят та фестивалів.

3.

Хміль.

Чи не запитували Ви, коли читаєте склад пива, чому одні пивовари використовують такий хміль, хтось інший? Як він впливає на аромат, колір, смак пива? Тут я постараюся зібрати максимальну інформацію з хмелю

4.

FOODParing.

Ох... найцікавіший для мене, сподіваюся буде і для вас, розділ FOODParing - яке пиво буде найкращим під ту чи іншу страву, поєднання смаків. Загалом, тут я постараюся зробити так, щоб процес дегустації пива вийшов на новий рівень