Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Dominicains Tripel 8

Brasserie 3F (Бельгія / Belgium)

В одному невеличкому магазині знайшов пиво від нової для мене броварні Brasserie 3F з Бельгії. Мало того, що нове, так ще зі знишкою :). Треба було брати. Сьогодні другим пивом буде Dominicains Tripel 8 саме від цієї броварні. Хоча на офіціній сторінці можна перемкнути на англійську версію, перекладу цього пива не зробили. Французьскої я не знаю, тому гоу дегустувати.

(more…)

18 IBU

8.2% ABV

(3.75)

Aldersbacher Bayerisches Landbier

Brauerei Aldersbach (Німеччина / Germany)

Сьогодні стартую з пива “Aldersbacher Bayerisches Landbier” з Нісеччини. Пивовари використили хмілі Hallertauer Perle, Hallertauer Tradition, Ariana. Взагалі, на офіційному сайті доволі добре розписано, як самі броварі представляють своє пиво, тому я просто перейду до дегустації.

(more…)

18 IBU

12 OG

5.2% ABV

(3.25)

Black Sheep Ale

Black Sheep (Англія / England)

Сьогодні на дегустації буде лише одне пиво. Приїхало воно з Північного Йоркшира, Англія. Зустрічаємо “Black Sheep Ale”.

(more…)

4.4% ABV

Sea of Dreams

Neptune Brewery (Англія / England)

Ще одним пивом на сьогодні буде “Sea of Dreams” від Neptune Brewery з Англії. Зараз дуже піздно, щоб щось шукати в інеті, тому просто перейду до дегустації. І відразу відкривайте обережно – не знаю як у вас буде, но пиво в моїй банці, прям дуже добре йде верхом.

(more…)

4.2% ABV

(4.0)

Krombacher Hell

Krombacher Gruppe (Німеччина / Germany)

Сьогодні стартую з пива Krombacher Hell. Це пиво можна знайти, напевно, в кожному магазині міста, але чомусь тількі сьогодні я вирішив залишити відгук про це пиво. Цікаво, що наскільки добре зробленний сайт, а от опису сьогоднішнього пива я не знайшов. Тому гоу просто дегустувати.

(more…)

13 IBU

5.0% ABV

(2.5)

St. Karlus Schwarzbier

Privatbrauerei Eibau (Німеччина / Germany)

Сьогодні на дегустації пиво St. Karlus Schwarzbier від Privatbrauerei Eibau. Це вже 16 представник цієї броварні. Трохи погуглив, знайшов собор в Великобританії, знайшов якихось імператорів, знайшов навіть піццу з таким ім’ям, але якось не так виходить гуглив, тому що так і не дізнався хто такий St. Karlus. Ну добре, гоу дегустувати.

(more…)

4.5% ABV

(2.25)

Ottakringer Vienna Lager

Ottakringer Brauerei (Австрія / Austria)

Відкриваю вечір пивом “Vienna Lager” від Ottakringer Brauerei з Австрії. Не скажу, що ця броварня нова для мене, бо декілька разів я брав їх пиво, але тільки сьогодні вирішив записати свої враження. І почну саме з цього пива.

(more…)

12 OG

5.4% ABV

(2.5)

Lauterbacher Natur Hell

Brauhaus Riegele (Німеччина / Germany)
Lauterbacher Natur Hell

Другим пивом, буде також пиво від німців. Зустрічаємо Lauterbacher Natur Hell від Brauhaus Riegele. Останнім пивом цієї броварні, котре я пробував, був Noctus 100 і отримав від мене оцінку 4.5. Та і взагалі, пиво цієї броварні отримує добрі оцінки, тому від сьогоднішнього пива я чекаю також добрих вражень.

(more…)

5.1% ABV

(3.5)

Tucher Helles Hefe Weizen

Tucher Brau (Німеччина / Germany)
Tucher Helles Hefe Weizen

Новий вечір, нове пиво, нова броварня. Сьогодні стартую з пива Tucher Helles Hefe Weizen від німецької броварні Tucher Brau. Склад: вода, солод пшеничний, ячмінний солод, хміль, дріжджі. До речі, з цим пивом +1 корка у колекцію.

(more…)

11.8 OG

5.2% ABV

(3.5)

Baltic Porter

Volfas Engelman (Литва / Lithuania)

Другим пивом буде Baltic Porter від Volfas Engelman. Як з назви зрозуміо, це балтійський портер з 6.0% алкоголю. Ось тут можна почитати, як самі броварі представляють своє пиво.

(more…)

25 IBU

6.0% ABV

(2.0)