Україна / Ukraine

Cucurbita Smile

IBU 20 / OG 16.5 / ABV 8

Є маленька історії пов’язана з сьогоднішнім пивом. Десь місяць тому був я в одному з магазанів Сільпо. І в якийсь момент в магазині роблят об’яву, що саме сьогодні треба купити пиво “Cucurbita Smile”. Я вже не пам’ятаю чому саме, але мене не треба довго вмовляти :). І ось сьогодні я буду його таки дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, пшеничний солод, пюре гарбуза 10%, хміль, дріжджі, спеції.

Read More »
Україна / Ukraine

Соколівське Світле

/ OG 13 / ABV 4.3

Переді мною друге пиво з м. Вознесенськ Миколаївської області – Соколівське Світле. Це пиво я бачив тільки в одно магазані навпроти Мегамаркету в с.Ходосівка. На офіційному сайті є невеличкий опис того, як самі пивовари представляють своє пиво.

Read More »
Україна / Ukraine

Haisenberg Original Dark

/ ABV 5

Сьогодні на дегустації буде розливне пиво Haisenberg Original Dark від Напої Плюс. Знаєте, над кранами в магазанах вішають листочок з цінником і часто ще з лого пива або пивоварні? Так ось сьогоднішнє пиво я вибрав саме по цьому листочку. Просто не пам’ятав пиво з таким малюнком. Тому зайшов, вибрав, дочекався поки нал’ють, і пішов. Так що навіть скільки тут алкоголю (5% взяв із untappd) сказати точно не можу.

Read More »
Україна / Ukraine

Horny Cow

IBU 30 / OG 15.4 / ABV 5.7

Сьогодні буду дегустувати стаут від BrewArt. Пиво Horny Cow. Як я вже казав, у пивовара поки немає офіційного сайта, а замовити пиво можна у барі Vasko da Gama у Харкові або, як в моєму випадку, просто написати у дірект в інсту. До речі, корка однотонна біла. Склад: солод, вода, хміль, лактоза. QR-code на етикетці веде на untappd.

Read More »
Україна / Ukraine

Totem IPA від SHO Brewery

IBU 52.5 / OG 15.6 / ABV 7

Сьогодні буде пиво з Миколаїва – Totem IPA від SHO Brewery. Офіційний сайт у них досі не працює. Тому відразу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі.

Read More »
Україна / Ukraine

Потоцький Дідич від Ягер

/ ABV 4.2

А другим пивом буде “Потоцький Дідич” від броварні Ягер з Івано-Франківська. Я вже не пам’ятаю як вийшов на цю броварню, але останній раз я пив їх пиво у 17-му році. Тоді, чесно кажучу, пиво мені не сподобалось. Але коли “сьогодні” побачив, що броварня жива, і навіть розширила свій асортимент – то треба було заказувати. Гоу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний світлий, хміль, дріжджі.

Read More »
Україна / Ukraine

Zittauer Burgerbrau Schwarzbier

/ OG 17.1 / ABV 5.2

Сьогодні вирішив трошки розбавити українстке пиво німецьким. Так що зараз переді мною пиво “Zittauer Burgerbrau Schwarzbier” від “Privatbrauerei Eibau”. До речі, на банці навіть є переклад українською. Прикольно. Склад: вода, ячмінний солод, хміль.

Read More »
Україна / Ukraine

Smoked Orcs від Red Cat

IBU 15 / OG 13 / ABV 5.2

Переді мною пиво з красивою назвою Smoked Orcs від Red Cat. Виявляється – це лише 3 пиво у стилі “Smoked Beer” за 9 років, котре я дегустую. На офіційному сайті є невеличкий опис, як саме самі пивовари представляються своє пиво.

Read More »
Україна / Ukraine

Gingerak від BrewArt

IBU 30 / OG 12 / ABV 4.5

Другим пивом буде Gingerak від BrewArt. Щодо назви я невпевненний, тому що, назва стерлася і прочести важко. Тому нехай буде так.

Поки писав попередні строчки, пиво вже було налито у бокал і я встиг зробив декілька ковтків. І напевне для цього пива напишу стисло. Справа у тому, що наприклад аромат тримається ну максимум хвилину. Після чого від нього нічого не залишається. Якщо взбовтати, то в ароматі відчутна “брудна трава”. Таке собі. А от смак зовсім розчарував. Я не міг зрозуміти що саме мені тут не подобається. А потім дійшло, що в основі лежить смак зацвілого хліба. Дуже неприємний присмак. Наскільки я люблю імбир, то сьогоднішнє пиво мені не сподобалось.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.

Україна / Ukraine

Dark Lager від MOVA brewing co.

IBU 27 / OG 13.6 / ABV 4.8

Продовжую відкривати для себе українське пиво. Сьогодні першим пивом буде Dark Lager від MOVA brewing co. І знову на офіційному сайті нема ніякої інфи про це пиво. Ну що ж, зараз сам розберусь.

Read More »