Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

3 Fonteinen Oude Geuze

Untappd info

Lambic - Gueuze

Brouwerij 3 Fonteinen

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Країна

  Бельгія / Belgium

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Lambic - Gueuze

 • Штрихкод

  5425007810516

 • Цена

  47.83 y.e. за 1.5

Нарешті я дійшов до “3 Fonteinen Oude Geuze” від Brouwerij 3 Fonteinen. Чомусь просто не лежала душа до дегустації, але сьогодні настав той день. Це класичний ламбік, сезону 18/19, суміш 50. Не знаю що це означає, але вже хочеться спробувати.

3 Fonteinen Oude Geuze

Не знаю як для кого, мабуть я просто не фанат цього стилю, але в ароматі для мене тут дуже багато кислих ноток. В ароматі, на мій погляд, присутній в одночас аромат якогось нестигло фрукта і переспілих фруктів. При чому чим більше пиво стоїть у бокалі, тим більше саме переспілих фруктів виходить на перше місце.

Піна мала білий колір с жовтим відтінком. Тримається довго. Тіло каламутне, насиченного жовтого кольору.

Зробив я тут пару ковтків і зрозумів, кислота приходить не від нестилого якогось фрукта, а від нестигої ягоди, по типу чорної смородини. А от гіркота, яка приходить наприкинці ковтка, як раз нагадує мені зелену абрикосу (я думаю у дитинстві її всі їли). А ще, десь на задньому плані пробивається якийсь брудний присмак, схожий на “смак” в сараї. У післясмаку пива 3 Fonteinen Oude Geuze, на перше місце виходить терпкий присмак. Ну таке. Ні, мені не сподобалось.

До речі, треба відмітити, що ані в ароматі ані у смаку алкоголь не відчувається.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від Brouwerij 3 Fonteinen можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям брвоарні.