Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Imperial Stout Barrel Aged

Untappd info

Stout - Imperial / Double

SD Brewery

My rating 4.5

Global raiting 4.17

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  18%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  30.2%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  4820210270279

Переді мною одне з найміцніших сортів серед усіх які я пробував. Зустрічаємо “Imperial Stout Barrel Aged” з 18% алкоголю. Броварні немає, так само як і офіційної сторінці, як і сторінки у ФБ. Тому дізнатися щось цікаве про це пиво немає можливості, тому просто гоу дегустувати.

Imperial Stout Barrel Aged

В ароматі можна відчути стиглі фрукти, накшталт стиглої сливи. До неї можна доєднати солодкий карамельний присмак. Може десь, навіть, присутній горіховий присмак. Пиво постояло, і до цих присмаків доєднався присмак табачного листя. Прикольно. Якщо дати пиву ще постояти, та потім взбовтати, то аромат майже на 100% заповнюється гірким, алкогольним, трохи терпким присмаком.

Піни майже не було. Тіло чисте, коричневого, може трохи карамельного відтінку, кольору.

В основі смаку “Imperial Stout Barrel Aged” від SD Brewery лежить кислий, може трохе солодкий присмак. Відразу відчувається алкоголь, але він не обпалює, він смакує рівно та м’яко. Добре так гірчить, але смачно.

Чесно кажучи, я не знаю, які більше підібрати слова. Це пиво, якщо ви його знайдите, варто спробувати. Єдине, просто щоб було куди рухатися – я би якимось чином зробив меньше кислоти та більше шоколадного присмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від SD Brewery можна подивитися тут. Ну і на зараз, офіційна сторінка не працює, так само як і сторінка у ФБ, тому залишу тут посилання на untappd.