Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Чеська Республіка / Czech Republic Staroprazske Dark Dec, 2, 2022

Untappd info

Lager - Dark

Pivovar Nova Paka

My rating 2.75

Global raiting 3.12

 • Алкоголь

  4.5%

 • Плотность

  11%

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Штрихкод

  8594012827219

 • Цена

  1.28 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації знову два пива. І першим буде Staroprazske Dark від Pivovar Nova Paka. І тут маленька цікава річ – на untappd вказана контракта пивоварня Woodmin. А от на етикетці Pivovar Nova Paka. Тому буду вважати саме Pivovar Nova Paka. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Staroprazske Dark

Ну по-перше, відкривайте пиво обережно. Бажано над раковиною, бо піни буде багато. Сама пляшка стояла у мене у шафі, і казати, що я її взбовтав – не можна. З ароматом цікава штука. Справа у тому, що якщо ніс піднести до пиво, то відчутна, я би сказав, шоколадна випічка. А от якщо ніс піднести безпосередньо до пива, то в ароматі залишається тільки несмачний гіркий присмак хмелю.

Шапка мала середньозернисту основу і красивий коричневий відтінок. Тримається, може, з пів хвилинки, потім залишається маленьким кільцем. І ще через пів хвилинки від неї нічого не залишається.

А от смак пива Staroprazske Dark мені здається якимось розведеним. Тільки з середени ковтка пробивається смак. Причому, гіркота від хмеля якось різко навалює. А у післясмаку ще додається нікому не потрібна кіслинка. Ну таке. Пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.