Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Troll-Brew Hefe-Grapefruit Oct, 11, 2022

Untappd info

Shandy / Radler

Privatbrauerei Eichbaum

My rating 2.5

Global raiting 3.16

 • Алкоголь

  2.6%

 • Плотность

  11.5%

 • Стиль

  Shandy / Radler

 • Штрихкод

  4054500121099

 • Цена

  0.86 y.e. за 0.5

Другим пивом буде пиво зі смаком грейпфрута “Troll-Brew Hefe-Grapefruit” від Privatbrauerei Eichbaum. І цікавий момент – першою строчкою на банці написано, що це beer-mix з 50% пшеничного пива та 50% лимонада. А далі йде пояснення, що тут 75.45% води, пшечного солоду 6%, ячменного солоду 5.7% і тільки 5.5% соку грейпфрута концентрованного.

Troll-Brew Hefe-Grapefruit

Поїхали аромат. На пеший ніс аромат прям дуже яскравий, мені здається крім грейпфрута є ще смак ананаса. Аромат дуже солодкий. Потім, якщо дати пиву постояти то до цих фруктів додається ще смак персика. І зараз аромат дуже схожий на аромат персикового домашньго компоту.

Піни не будо. Ну як не були, маю на увазі, що тримається секунд 5. Після чого від неї нічого не залишається. Честно кажучи я ніколи не вичавлював грейпфрут, щоб зараз сказати якого кольору сік. Але мені здається що він повинен бути більш схильний до червого кольору, ніж до жовтого.

Ну і смак, ту все просто – на мій погляд, в пиві “Troll-Brew Hefe-Grapefruit” нема чисто вираженного смаку грейпфрута. Я би сказав, що це пиво, ну якщо хочите beer-mix, більше схоже на мультіфруктовий смак. Ну і взагалі, смак фруктів сильно затмарює основу в виді пшеничного пива.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Privatbrauerei Eichbaum можна подивитися/почитати тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.