Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Weiss Beer від Barenquell

Barenquell /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.21)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  4.9%

 • Плотность

  11.5%

 • Штрихкод

  4014086021305

 • Цена

  1.25 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Weiss Beer від Barenquell. Цікава річ, колись пиво під маркою Barenquell варилося на броварні Иaerenquell. У 1994 році броварню закрили, а у приміщенні зараз роблять культурний центр. На банці уся інформація чи то китайською чи японською, а на етикетці з перекладом написано, що варить зараз це пиво Oettinger Brauerei. Не знаю правда чи ні, подивимось. Перейду до деегустації.

Weiss Beer від Barenquell

В ароматі є приємний та легкий солодовий присмак. Десь пробивається присмак в’яленнго банану. Прикольно… тримається довго. Принаймі зараз нічого стороннього нема. Як на мене дуже пристойний аромат. Якщо дати пиву постояти, то на перший план виходить кислуватий присмак, котрий дещо псує загальне враження.

Піна триматься всього секунд 20, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого жовтого відтінку. Каламутне.

У смаку пива Weiss Beer від Barenquell також присутній присмак в’яленного банану. На задньому плані також присутній кислий присмак, котрий тут нагадує присмак нестиглого апельсину. Смак насичений. Карбонізвція вище середнього. У післясмаку залишається легкий, солодко-кислуватий пшеничний присмак. Як на мене вийшло дуже не погано. Варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні Barenquell можна подивитися тут. Ну а так як я не впевненний за офіційну сторінку, тому залишу тут це посилання.