Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Vienas Premium Selection I

Untappd info

Lager - Pale

Uab Lukritma

My rating 4.0

Global raiting 3.16

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.2%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4779030610645

 • Цена

  1.24 y.e. за 0.5

Новий день, нове пиво. Сьогодні на дегустації буде пиво Vienas Premium Selection I від литовців Uab Lukritma. Що я знаю про цю броварню? Та майже нічого, окрім що вона з Литви. У броварів немає офіційної сторінки, чи хоча б сторінки у соц мережах. Тому, просто гоу дегустувати.

В ароматі чистий хмільовий присмак. Але тримається, нажаль, не довго. Буквально пару хвилин, і від аромату майже нічого не залишається. Десь на задньому плані залишається щось шільне та терпкувате.

Піни майже не було. Трималася пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло чистого, золотистого відтінку.

На початку ковтка у пиві Vienas Premium Selection I присутній збалансований гіркий, трохи солодкий присмак. Але після середини і особливо у післясмаку гіркота прям навалює. Її стає прям дуже багато. Але в той же час – мені подобається. Смачно, гіркоти вдосталь. Це ще одне пиво від Uab Lukritma яке варто спробувати.

Усі мої дегустації від броварні Uab Lukritma можна побачити тут. Ну а так як, а ні офіційного сайту, а ні хоча б сторінки у ФБ я не знайшов, тому залишу тут поки що посилання на untappd.