Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Karpackie Mocne

Van Pur /

Польща / Poland

Моя оцінка

(2.5)

Оцінка з untappd

(2.77)

 • Стиль

  Lager - Strong

 • Алкоголь

  6.8%

 • Плотность

  11.7%

 • Штрихкод

  5900535000696

 • Цена

  1.02 y.e. за 0.5

Переді мною пиво “Karpackie Mocne” від Van Pur з Польщі. На офіційному сайті є невеличке описання до цього пива. І цікаво, там вказано, що в пиві 7% алкоголю, а на банці написано 6.8%. Невже так важко слідкувати за цим і вчасно змінювати. Оцінка на untappd всього 2.75. Склад: вода, солод ячмінний, солод пивоварнний, хміль, екстракт хмелю. Добре, поїхали.

Karpackie Mocne

На перший ніс в ароматі був чистий хмільовий аромат на першому місці, і відразу за ним йшов алкоголь. Його було дуже добре чутно. Але хочется зауважити, що аромат хмелю дійсно був чистий. Але от буквально через пару хвилин аромат втратив усю свою сили. Хвилина-дві, і від нього залишається тільки легкий (слабкий), гіркий присмак. Початок був непоганий, але далі так собі.

Піна мала середньозернову основу. Білий колір. Тримається пару секунд і потім від неї нічого не залишається. Тіло чисте, темно-золотистого кольору.

Нажаль, смак пива “Karpackie Mocne” не зміг витягнути пиво. Тут алкогольний присмак тримається на всьму протязі ковтка. Навіть так, після останього ковтка хочеться видохнути, ніби випив щось дуже міцне. У смаку, також, зовсім відсутній хочаб якийсь солодкий присмак. Ні, це пиво не варто уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Van Pur” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна слідкувати за життям пивоварні