Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

India Pale Ale

Пивна ресторація "Кант" /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.51)

 • Стиль

  IPA - American

 • Алкоголь

  6.4%

 • Горечь

  31

 • Плотность

  16.5%

 • Цена

  2.45 y.e. за 1 литр

Переді мною переше пиво від пивної ресторації “Кант”, з простою назвою “India Pale Ale”. Я був у Рівному, але чомусь не залишив жодного коментаря про пиво з “Кант”. Тому коли побачив у Києві, відразу взяв. Отже, на офіційному сайті є опис того, як саме самі пивовари представляють своє пиво. Навіть є ангійською мовою.

India Pale Ale

Перше, що кидаєтсья в очі – це добра піна. Має дрібно/середньозернисту основу, та білий колір. Тіло насиченого жовтого кольору, злегка каламутне.

Пиво має насичений аромат з трьома складовими. Перша – це солодкий, кармельний присмак. Він як би йде в основі. Далі йде гіркий хмільовий аромат. Він добре відчувається, але не домінує. І третя складова – це цитрусовий присмак. Усе добре скомпановано, але є один мінус – сам аромат тримається не довго. Якщо дати пиву постояти, то аромат швидко втрачає свою силу.

“India Pale Ale” від Пивна ресторація “Кант” має насиченний, смачний, стійкий смак. Спершую, у смаку йде карамельна складова. А от з другою половини, солодкий смак м’яко переходить в гіркоту. Це саме хмільова гіркота, я маю на увазі що це не фруктова чи алкогольна, а саме хмільова (трав’яниста) гіркота.

Ну і як висновок – IPA від пивної ресторації “Кант” мене приємно вразила. Буде нагода, я куплю це пиво ще раз.

Усі мої дегустації від пивної ресторації “Кант” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.