Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine American Pale Ale Jul, 19, 2023

Untappd info

Pale Ale - American

Hott’s

My rating 3.25

Global raiting 3.22

 • Алкоголь

  6.4%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  25%

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Цена

  1.33 y.e. за 1л

Продовжую дегустувати пиво від Хотянівської броварні Hott’s. Сьогодні буде їх пиво American Pale Ale. Треба відмітити, що на етикетці (можна знайти на офіційній сторінці), в описі на сайті, і на стенді на самій броварні вказани різні алкоголь/густина/гіркота. Просто як факт :).

American Pale Ale

На перший ніс в ароматі є щось солодке та щось накшталт квітів. Якщо дати пиву постояти, то додається присмак нестиглих апельсинів. Але чесно кажучи, той квітковий присмак, мені більше нагадує мило. Но т чисто для мене.

Піни майже не було. Мала крунозернисту основу, білий колір. Тримається… ну как тримається – пару секунд і від неї нічого не залишається. Тіло темно-золотистого відтінку. Каламутне.

На всьому протязі ковтка відчувається легкий гіркий присмак. Але десь з середини починає просто навалювати солодка складова. ЇЇ тут настільки багато, що у наступних ковтках я відчуваю тільки її. Добре, є ще один смак – на початку відчувається той нестиглий цитрус, який був у смаку. Чесно кажучи на апашку не схоже. Пиво American Pale Ale від Hott’s смачне, але на мій погляд – це не APA.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від можно подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні.