Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Gaspadoriu Nr 8

Untappd info

Lager - Pale

Оболонь

My rating 1.5

Global raiting 3.21

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4779033200522

 • Цена

  1.05 y.e. за 1 літр

Переді мною вже 50 представник броварні Оболонь – пиво “Gaspadoriu Nr 8”. Пиво зварене на Литву. Я тут трохи почитав, виявляється спочатку це пиво варилося у бульбарусії, і як я зрозумів, з початком війни, перекинули виробництво в Україну, на Оболонь. Переклад на українську слова “Gaspadoriu” – це господар.

Gaspadoriu Nr 8

В ароматі присмак зіпсованих, але ще зелених фруктів. Десь на задньому плані б’є в ніс гіркий присмак. Якщо дати пиву постояти, то згодом в ароматі залишається лише присмак трави. Таке собі.

Піни майже не було. Мала білий колір, середньозернисту основу. Колір білий. Тримається всього пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло має насичений жовтий, може навіть трохи з коричневий відтінком, колір.

Смак пива “Gaspadoriu Nr 8” майже в точності повторює аромат. Лише одна відмінність – це насиченність. Смак, таке враження, наче гірко-трав’янисту воду п’єш. Ні о яких 6% алкоголю, мова не йде. Ну таке. Доповнити тут більше нічого. Навіть пробувати не рекомендую.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.