Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Western IPA

Untappd info

IPA - American

Кумпель

My rating 3.5

Global raiting 3.64

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  IPA - American

 • Цена

  2.07 y.e. за 0.33

Продовжую дегустувати пиво від броварні Кумпель зі Львова. Сьогодні на дегустації буде пиво Western IPA. Це іпашка в американському стилі з 6.5% алкоголю. Солод: Bohemian Pilsner, Pale Ale, Wheat Ale, Carapils, Acidulated. Хміль: Centennial, Amarillo.

Western IPA

На перший ніс в ароматі відчувається солодкий цитрусовий присмак. Відразу за ним йде карамелька. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, більш гірким, але все одно, дуже солодким. Виявляється якщо занурити ніс майже до самого пива, то там солодкого присмаку майже нема. Там на першому місці лежить гіркий, я би сказав дерев’яний присмак. До речі, пиво трохи довше постояло, ніж зазвичай, і зараз аромат став нагадувати мені смачну цукрову булочку.

Піна мала середньозернисту основу, але, на жаль, тримається всього пару секунд. Потім від неї нічого не залишається.

Смак, як для іпашки, на мій погляд, ну дуже солодкий. При чому нагадує звичайний карамельний присмак. Також у смаку, можна відчути, скажемо так, дві різні гіркоти – одна від присмаку цитрусових, інша від присмаку алкоголю. Хоча в ароматі алкоголь зовсім не відчувається. Десь після середини, ближче до післясмаку, є невеличке провалля у смаку. Як на мене, пиво “Western IPA” доволі непогане, але треба меньше б солодкого, та виправити оте провалля. А так норм.

А я нагадую, що усі мої дегустацції від броварні Кумпель можна подивитися тут. А на офіційній сторінці та у ФБ можна слідкувати за життям броварні.