Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Umami Stout Jan, 9, 2023

Untappd info

Stout - Other

Flasker

My rating 4.75

Global raiting 4.01

 • Алкоголь

  8.4%

 • Плотность

  22%

 • Стиль

  Stout - Other

 • Штрихкод

  4820184930209

 • Цена

  3.54 y.e. за 0.33

І другим пивом на сьогодні буде харківське пиво “Umami Stout” від Flasker. З Flasker я познайомився вже після війни і це буде вже їх 5 пиво. До речі, почитайте про смак Umami, його ще відокремлюють в окремий смак в Азії. Прикольно, треба пробувати. Склад: вода, солод, хміль, гриби (блін, вкажіть же які саме). Але все одно круто.

Umami Stout

Блін, який же кльовий аромат. Десь нагадує комбінацію солодкої цукрової булочки та листів норі. Прям здивований, незвичний аромат, мені подобається. Десь на задньому плані є ще ягідна складова. Круто. Алкоголю не відчувається зовсім. Якщо дати пиву постояти, пробивається ще кавова складова.

Піна тримається довго, і навіть, коли осідає, залишається ще невиличким кільцем по краю бокала. Тіло має красивий насичений, коричневий відтінок.

Пиво “Umami Stout” від Flasker також має насичений смак. Я довго не міг зрозуміти, що саме мені нагадує смак пива. Після декількох ковтків, я зрозумів, що смак – це гриби шиітаке. Круто. Якщо я правильно пам’ятаю – це перше пиво з таким смаком. Гриби та солодкий (цукровий) смак. Це пиво обов’язково треба зкуштувати.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від Flasker можна подвитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям пивоварні.