Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Samson 1795 Original Czech Lager

AB InBev Efes Ukraine /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

  • Стиль

    Pilsner - Czech / Bohemian

  • Алкоголь

    4.1%

  • Штрихкод

    4820034926130

Сьогоднішній вечір почну з пива “1795 Original Czech Lager” від AB InBev Efes Ukraine. Насправді, як я розумію, пиво вариться по ліцензії броварні Samson з Чехії. Моє пиво, до речі, зварено і привезено з Чернігова. Склад: вода, солод ячмінний світлий, хміль.

Samson 1795 Original Czech Lager

В ароматі спочатку відчувається смачний солодовий аромат. Але якщо дати пиву постояти, то до аромату додається гіркий хміль. Якось не збалансовано. А от якщо пиво ще трішки постоє в бокалі, аромат зникає майже повністю. І скільки би я не наливав пиво у бокал аромата більше немає.

Піна мала білий колір, середньозернисту основу. Тримається секунд 10-15. Після того майже повністю зникає. Залишається маленьким кільцем по краю бокала.

У смаку пива “Samson 1795 Original Czech Lager ” відчувається кисло-солодкий присмак, який тягнеться на всьому протязі ковтка. Нагадує якийсь льодяник. Гіркоти, хоча б яка була в ароматі, немає. Зовсім немає. Додати тут більше нічого. Ну таке, купив і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від AB InBev Efes Ukraine можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.