Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Чеська Республіка / Czech Republic Breznak Original Bohmisch Pils May, 25, 2023

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Velke Brezno

My rating 2.5

Global raiting 3.02

 • Алкоголь

  5.1%

 • Плотность

  16.5%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Штрихкод

  8591036551007

 • Цена

  1.50 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво Breznak Original Bohmisch Pils від Velke Brezno. Хотів я тут почитати про пиво та броварню вцілому, але на офіційному сайті уся інформація на чеському. Тому хто знає чеську, гоу туди, а я дегустувати.

Breznak Original Bohmisch Pils

В ароматі на 100% присутній хміль. Не можу сказати, що він тут чистий. Трохи пробивається трав’янистого присмаку. І таке враження, що “трава” трохи полежала. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш спокійним, може не таким яскравим, але зараз мені подобається.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий колір. Але тримається всього пару секунд. А через 10 від неї зовсім нічого не залишається. Тіло чисте, золотистого кольору.

Перший ковток Breznak Original Bohmisch Pils мені здався якимось не збалансованим. На першому плані був кислий присмак, котрий десь в середені швидко заміняється на гіркий присмак. Подальші ковтки стали більше збалансовані та згладжені. Але перше враження було так собі. Да і у післясмаку знову пробивається кислий присмак. Таке.

Усі мої дегустації від Velke Brezno можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.