Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Czech Pilsner

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Качка

My rating 2.75

Global raiting 3.41

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.3%

 • Плотность

  11%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Цена

  2.76 y.e. за 1літр

Днями мені передали пиво від броварні Качка з Одесси (дякую Тетянко). Сьогодні буде перше пиво Czech Pilsner. До речі, два роки тому я був проїздом на броварні, але чомусь залишив коментар лише про Belgian Triple. І ще одне, тоді ж, мені не дали бірмати. Я вже не пам’ятаю чому, але цього разу не продали (я сильно наполягав) їх фірмовий бокал. Питання – чому броварня Качка не хоче заробляти гроші на продажі бірматів і бокалів? І це я не кажу, що б продавати пиво у склі по всій Україні.

Czech Pilsner

Аромат мені здався якимось слабким. Є трохи гіркоти, трохи кислого присмаку, ну як би все. Якщо пиво взбовтати, то дадається трав’янистий присмак, але і він швидко згасає.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд, після чого від неї залишається тільки невеличкі острівці і все. Тіло блідо-жовтого кольору, каламутне.

Якщо ще на початку ковтка пива Czech Pilsner відчувається гіркий, солодкий присмак, то починаючи з середни, солодкй присмак відходить до нуля, а гіркота перетворюється на легкий та терпкий присмак. У післясмаку знову просинається гіркота, але зараз вона якась брудна. Не знаю… як на мене, зовсім не вийшло.

А я нагадую, що уі моїдегустації від броварні Качка, можна побачити тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.