Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine The Bride In Black Dry Stout Mar, 25, 2023

Untappd info

Stout - Irish Dry

Rebrew

My rating 3.5

Global raiting 3.83

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  11.5%

 • Стиль

  Stout - Irish Dry

 • Штрихкод

  4820228060541

 • Цена

  2.71 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації “The Bride In Black Dry Stout” від Rebrew. Є декілька жахливих, і в одночас, цікавих легенд про наречену у чорному. Пошукайте в інеті, цікаво. Автори цього пива надихнулися цим образом і створи це пиво. Гоу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний світлий, солод ячмінний палений, хміль, дріжджі.

The Bride In Black Dry Stout

В ароматі, як і обіцяли автори, багато кави з чорним шоколадом. А от якщо дати пиву постояти, то на мій погляд, аромат стає більш рівним, більш м’якішим. І навіть після декількох хвилин проведенний у бокалі аромат не втрачає своєї сили.

Піна мала середньозернисту основу. Кавовий колір. Тримається близько хвилини, але потім від неї нічого не залишається. Тіло має насичений чорний колір, але якщо подивитися на світло – добре видно червоний відтінок.

А от смак мене дещо розчарував. Так, тут також є і кава з шоколадом. Присутня терпкість у кінці ковтка. Але… смак як на мене, водянистий. Карбонізація на нулі. Чесно додати нічого. “The Bride In Black Dry Stout” – аромат залік, а от смак підводить.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Rebrew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.