Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Talus DIPA від Remeslo Brewery Jan, 15, 2023

Untappd info

IPA - Imperial / Double

Remeslo Brewery

My rating 3.25

Global raiting 3.34

 • Алкоголь

  8.1%

 • Горечь

  100

 • Плотность

  23%

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Цена

  2.14 y.e. за 0.5

Продовжую дегустувати українське пиво. Сьогодні буде пиво “Talus DIPA” від харківських “Remeslo Brewery”. Хлопці обіцяють насичений смак, та фруктовий аромат. Це Double Indian Pale Ale з 8.1 алкоголю. Склад: вода, солод світлий, солод карамельний, хміль (Talus, Sabro, Citra).

Talus DIPA від Remeslo Brewery

Так, ну я зрозумів, що саме лежить в основі аромата – це чіткий, насичений аромат получничного варення. І чим довше пиво стоїть в бокалі, тим чіткіше він стає. Хоча, напевно, ні саме коли робишь чай з полуницей, от аромат точно такий.

Піна була слабенькою. Трималася пару секунд після чого від неї зовсім нічого не залишається. Тіло має коричневий відтінок, злегка каламутне.

Ну і в номінації “саме солодке пиво” перше місце, з великим відривом, посідає “Talus DIPA” від Remeslo Brewery. Насправді, я навіть не знаю, що крім цукру може давати такий солодкий присмак. Ну і у післясмаку прослідковується гіркий присмак, котрий приходить від алкоголю. Ні на DIPA це не схоже. Зараз спало на думку, що саме таким солодким смаком пивовари заховали алкоголь. Добре, але занадто.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям пивоварні.