Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Snake Dog IPA

Flying Dog Brewery /

США / USA

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.59)

 • Стиль

  IPA - American

 • Алкоголь

  7.1%

 • Горечь

  60

 • Штрихкод

  786243111788

 • Цена

  3.88 y.e. за 0.355

Вирішив розбавити українську дегустацію пивом з Америки. Зустрічаємо пиво Snake Dog IPA від Flying Dog Brewery. Я не знаю як так вийшло, але це перше пиво цієї пивоварні яке я дегустую. Склад: вода, ячмінний солод, пшеничний солод, хміль, дріжджі.

Snake Dog IPA

На перший ніс аромат доволі блідий. Є трошки гіркоти, трошки солодкого присмаку і все. Якщо дати пиву постояти, то солодкий (карамельний) присмак виходить на перше місце. Але згодом і він втрачає свою силу.

Піна виглядає на всі п’ять. Має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли таки почина сходити, то ще залишається на стінках бокала. Тіло має золотистий відтінок.

Смак пива Snake Dog IPA можна приближно поділити на дві частини. У першій, яка приходить на початку, йде солодкий, карамельно-фруктовий, присмак. Десь з середини додається гіркий присмак. А от на прикинці ковтка, добре відчувається алкоголь (його тут 7.1). З однієї сторони, смак насичений, але з іншої сторони оцей алкогольний присмак, ну дуже усе псує.

Усі мої дегустації від пивоварні “Flying Dog Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.