Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Tabula Rasa Barley Wine Barrel Porto

Untappd info

Barleywine - English

Beermaster Brewery

My rating 4.5

Global raiting 4.49

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  16%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  36%

 • Стиль

  Barleywine - English

 • Штрихкод

  4823096426235

Ну що ж, вишенкою на торті сьогоднішнього вечора буде пиво Tabula Rasa Barley Wine Barrel Porto від Beermaster Brewery. Це барлік який 8 місяців витримувався в бочці з-під Порто. Якщо я правильно розумію, то під “Порто” мається на увазі портвейн. Я в них не розуміюся взагалі, тому буду якось викручватися. Взагалі, інформація про це пиво пройшла давно, але на прилавці його не було. Тому коли тільки з’явилося, то треба було брати.

Tabula Rasa Barley Wine Barrel Porto

В ароматі можна відчути три складові. По-перше, кислий присмак. Схожий на сливу. По-друге, це алкоголь. Він тут відчувається доволі непогано. І третє, все це підкріплюється темним шоколадом. Прикольно. Аромат сильний та насичений. На мій погляд, пиво у бокалі не треба взбовтувати, через деякий час ці три складові об’єднуються. Аромат стає більш рівним, більш смачним.

Піни не було взагалі. Тіло насичного, коричневого відтінку. Прозоре.

Я не знаю, яким смак повинен бути у справжнього Портвейну, але у пиві Tabula Rasa Barley Wine Barrel Porto домінує слива. Причому не сама слива, а саме варення зі сливи. Алкоголю майже не відчувається. Є тільки легка гірчинка ближче до кінця ковтка. Ну і так як у смаку “варення”, то для мене спочатку добре відчувається солодкий смак, а у після смаку кислуватйи присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Beermaster Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слікувати за життям броварні.