Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Rye & Honey від Hott’s

Hott’s /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Roggenbier

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  16%

 • Цена

  1.87 y.e. за 1л

Коли купував пиво на броварні Hott’s у Хотянівці, у них не було ніяких етикеток, тому назву пива вони писали мені на кришці. Але було два пива з одинаковою заглавною літерою – М (пиво м’яке та медове). Так от вчора у мене було саме пиво М’яке, бо сьогодні я відкрив інше пиво з літерою М, і вони точно схоже на медове (на броварні мені неправильно розказали, яке пиво де). Але то таке, тому сьогодні буде пиво Rye & Honey.

Rye & Honey від Hott's

Аромат тут слабенький. Майже нема ніякого смаку. Аж скучно. Але якщо занурити ніс до самого пива, то можна відчути карамельний присмак. Легкий, але чистий і смачний карамельний присмак.

Піни майже не було. Мала середньозернисту основу, з жовтим відтінком. Тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. А от колір, більш схожий на… який це? – напевно гречаний мед. Прикольно. Тіло каламутне.

У смаку пива Rye & Honey від Hott’s відразу відчувається солодкий присмак. А на прикинці ще трохи гірчить ніби ложку меду з’їв. Десь нагадує барбарис. Прикольно. Вийшло доволі не погано. Той хто любить мед – варто спробувати це пиво.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від можно подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні.