Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Raspberry Compote

Underwood Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.95)

 • Стиль

  Sour - Fruited

 • Алкоголь

  4.0%

 • Горечь

  12

 • Плотность

  13.7%

 • Цена

  2.93 y.e. за 0.33

Давно не було у мене пива від Underwood Brewery. Так що сьогодні вирішив відкрити пиво Raspberry Compote від цих хлопців. Це фруктовий Sour з 4% алкоголю.

Raspberry Compote

Як із назви зрозуміло це малиновий Sour. Але, чисто для мене, в ароматі від малинового компоту тут мало що є. Зазвичай він більш яскравіший. Більш насичений. Тут аромат більше нагадує звичайний ягідний компот. Та на додачу ще гіркий присмак, котрий не збалансований з ягодами.

Піни практично не було. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Тіло ж має колір як раз ягідного компоту. О є такий сорт персику, такий.. з червоним відтіком. Каламутне.

Смак пива Raspberry Compote доволі солодкий як для Sour. Хоча із фруктів/ягід тут лише пюре малини та цедра апельсину. Тільки десь с другої частини у смаку додається трошки кислого присмаку. Непогано, але хочеться більше балансу, та яскравості.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Underwood Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.