Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Drunk home brewing vol2: ballsuck punch double neipa

Volta Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.99)

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Алкоголь

  9.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  19%

Продовжую відкривати для себе пиво від домашніх пивоварів. Сьогодні буде Drunk home brewing vol2: ballsuck punch double neipa від Volta Brewery. Домашниками, цих хлопців не назовеш, але як вони самі сказали, що це пиво вони варили п’яні на дачі в кастрюлі. Тому ще цікавіше, треба дегустувати.

Drunk home brewing vol2: ballsuck punch double neipa

Хоча в пиві цілих 9% алкоголю, в ароматі цього самого алкоголю не відчувається. Я би сказав більше, якщо ще на початку відчувається цитрусово-манговий аромат (ну добре ще трохи алкоголю все ж таки є), то чим довше пиво стоїть у бокалі тим слабкішим він стає. Також присутній дивний терпкий присмак.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається не довго, через пів хвилини від неї нічого не залишається. Тіло насиченого жовтого відтінку, каламутне.

А от у смаку пива ballsuck punch double neipa алкоголь виходить на перше місце. Я би сказав, що він надолужує за рахунок відсутності в ароматі. Так, у наступних ковтках також відчувається манговий присмак (до речі дуже смачний), але все ж таки, алкоголю тут занадто багато. А взагалі, порівнюючи аромат зі смаком можу сказати, що вони на різних рівнях яскравості.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Volta Brewery” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ (якщо вони продовжать її вести) можна слідкувати за життям пивоварні.