Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Oaked Dark Berries

The Bad Beaver! /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(4.06)

 • Стиль

  Sour - Other

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  12%

 • Цена

  2.6 y.e. за 0.33

Сьогодні переді мною пиво “Oaked Dark Berries” від The Bad Beaver!. Останній раз я зустрічався з цією пивоварнею майже два роки тому. Офіційний сайт наче і працює, але там нічого нема, тому прочести преставлення пива від самих пивоварів – не можна. Знаю лише з untappd що це “Sour”, а з етикетки що у складі вода, солод, хміль, ягоди.

Oaked Dark Berries

В основі аромату лежать ягоди. Я би сказав щось накшталт, чорної смородини чи ожини, може десь малина. Далі йде присмак кісточки, ну і за ними йде кислий присмак. Солодка складова відсутня.

Тіло має насичений темно-червоний колір. Піна також має темний, але з малиновим відтінком забарвлення. Тримається секунд 10, після чого сходить повністю.

А от смак пива “Oaked Dark Berries” мене не вразив. Справа у тому, що на початку ковтка ідуть яскраві кислі ягоди. Супер. Але десь у середені вони швидко затухають і у смаку залишається лише терпкий, сухий, злегка кислий смак. Занадто відчутний перехід. Прикольно, але треба допрацювати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “The Bad Beaver!” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або у ФБ можна слідкувати зи життям пивоварні.