Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Porter від BeerLand Aug, 27, 2023

Untappd info

Porter - Other

BeerLand

My rating 4.0

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  6%

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  Porter - Other

 • Цена

  2.11 y.e. за 1л

Сьогодні у мене на дегустації пиво Porter від BeerLand. Про саму броварню інформації якось мало. Купив пиво я у Вишгороді Київської області. Хоча в інеті написано, що це з села Нові Петрівці поруч. Але то таке, треба дегустувати.

Porter від BeerLand

В ароматі непогане поєднання кави і трохи гіркого шоколаду. Десь на задньому плані є кислуватий присмак, який трохи псує враження. 6% алкоголю, не відчувається. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає чисто холодна кава. Не погано.

Піна має коричневий відтінок та дрібнозернисту основу. Тримається довго і ще красиво залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, пробивається червоний відтінок.

У смаку пива Porter від BeerLand більш відчутний присмак кави. Також є чорний шоколад, але його тут мало. Сам по собі смак рівний. У післясмаку пробивається кислуватий та солодкий присмаки. Як на мене вийшло не погано. Заховати отой кислий присмак і буде норм. Варто спробувати.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Beerland можна подивитися тут. Ну і так як сторінок у соц мережах нема, так само як і офіційного сайту, тому залишу тут посилання на untappd.