Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Kostritzer Pale Ale

Untappd info

Pale Ale - English

Kostritzer Schwarzbierbrauerei

My rating 3.5

Global raiting 3.47

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  7.0%

 • Горечь

  60

 • Стиль

  Pale Ale - English

 • Штрихкод

  786951000190

 • Цена

  1.66 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати пиво Kostritzer Pale Ale. Це пиво можна дістати, напевно, у любому магазані Києва. На офіційному сайті вказано, що це пиво завоювало дві медалі. Тому за подробицями від броварів гоу туди, а я дегустувати. До речі, якщо ви тільки знаєте німецьку, бо перекладу там хоча б на англійську – нема.

Kostritzer Pale Ale

Я би не сказав, що аромат такий яскравий, як хотілось би. Тут відчувається гіркота та десь там далеко фруктове пюре. Алкоголь не відчувається. Якщо дати пиву постояти, то пробивається трав’янистий присмак.

Піна мала середньозернисту основу, сходить за пару секунд. Після чого від неї взагалі нічого не залишається. Тіло насиченого жовтого кольору, мабуть, навіть коричневого відтінку.

А от смак Kostritzer Pale Ale більш яскравий, та більш насичений ніж аромат. Але також тут добре так відчувається алкоголь. Його тут доволі багато. Але… так, по нарастаючий йде солодкий присмак, котрий більше нагадує карамельний присмак. У післясмаку він набуває свого піку. Ну і виходить, що у смаку лише два (основні) смаки – це алкоголь і карамельна насолода.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Kostritzer Schwarzbierbrauerei” можна подивитися і почитати тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.