Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Maisel & Friends Marc’s Chocolate Bock Dec, 8, 2022

Untappd info

Bock - Single / Traditional

Brauerei Gebr. Maisel

My rating 4.0

Global raiting 3.60

 • Алкоголь

  7.5%

 • Горечь

  23

 • Плотность

  17.4%

 • Стиль

  Bock - Single / Traditional

 • Штрихкод

  40173702

 • Цена

  5.04 y.e. за 0.75

Сьогодні буду дегустувати пиво Maisel & Friends Marc’s Chocolate Bock. Давайте так, краще за мене ніж автори на офіційному сайті, представити я не зможу. Тому за подробицями від самих пивоварів, гоу туди, а я дегустувати.

Maisel & Friends Marc's Chocolate Bock

Ну по-перше, відкривайте обережно – пиво трошки йде верхом. Пиво стояло у мене в шафі, напевно, вже з пів року. Тому говорити, що я взбовтав його не можна :). В ароматі є цікавий смак, щось середнє між молочним і гірким шоколадом. Але якщо дати пиву постояти, то в ароматі можно відчути смак гіркої кави.

Тепер піна. На офіційному сайті є фото, бокала з пивом, так от там піна зовсім не такого кольору. там вона білосніжного, а тут жовтого, навіть, коричневого кольору. І ще вона тримається ну може секунд 10, не більше. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло чисте, темного, майже чорного кольору.

Цікаво, але у смаку я не відчув того шоколаду, на який я робив ставки. Тут є фруктова складова, яка переходить у карамельну. Прикольно. Карабонізація на нулі. Майже на всяму протязі ковтка тримається цей солодкий карамельний присмак. І тільки у кінці є трішки гіркоти. А-а-а, зовсім забув розповісти – коли пиво шло верхом, було багато піни і довелося його швидко пити. Так от на перший ковток, чисто піни, смак був просто захливого смаку. Я серйозно, це просто жах.

Ну і як висновок, пиво “Maisel & Friends Marc’s Chocolate Bock” не погано, але наступного разу я його не куплю.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Brauerei Gebr. Maisel” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.