Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Pina & Colada

Untappd info

IPA - Milkshake

Brouwerij de Molen

My rating 3.5

Global raiting 3.46

 • Країна

  Нідерланди / Netherlands

 • Алкоголь

  7.5%

 • Горечь

  15

 • Стиль

  IPA - Milkshake

 • Штрихкод

  8717624424632

 • Цена

  4.39 y.e. за 0.33

Майже рік тому, я останній раз пив пиво з Нідерландів. Тому сьогодні вирішив відкрити пиво саме з цієї крайни. Зустрічаємо пиво Pina & Colada від Brouwerij de Molen. Фішка ціього пива – це поєднання пива стилю IPA та коктейль Pina Colada. Я не експерт в коктейлях, але всеодно буде цікаво. Склад: вода, ячмінний солод, пшеничний солод, вівсяні пластівці, ананас, кокос, хмель, дріжджі.

Pina & Colada

В ароматі добре відчувається коксовий присмак, а десь за ним ананас. Все це підкріплюється гіркою, хмільовою основою. Алкоголю, якого до рочі тут 7.5%, зовсім не відчувається. Як на мене, дуже добре поєднанні компоненти.

Піна мала дрібнозернисту основу та білий колір. Тримається довго, а коли сходить то ще залишається на стінках бокалу. Тіло світло-золотистого відтінку. Каламутне.

Навідміну від аромату, у смаку пива Pina & Colada вже добре відчувається алкоголь. І він тут далекий від м’якості. Гіркий присмак перебиває присмак коктейлю. Ні, все ж таки є присмак і ананасу і кокосу, але вони йдуть якось окремо один від одного. Не погано, але рівності і м’якості цьому пиву не вистачає.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Brouwerij de Molen” можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.

p.s. Вирішив почитати про склад. Так ось, в основі лежить ще ром, а ще є вершки. Якщо вершки я не знаю, як правильно додати у пиво, а от витримати це пиво у бочках з-під рому, було б цікаво.