Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Yorkshire Terrier

Untappd info

Bitter - Best

York Brewery

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Країна

  Англія / England

 • Алкоголь

  4.2%

 • Горечь

  38

 • Стиль

  Bitter - Best

 • Штрихкод

  5033323000018

 • Цена

  3.09 y.e. за 0.5

Продовжую відкривати для себе нове пиво та нові пивоварні. Тому другим пивом буде Yorkshire Terrier від York Brewery з Англії. Це вже 21 пивоварня з Англії та лише 2 у стилі “Bitter – Best”. Саме такий стиль вказано на untappd (BJSP 8B).

Yorkshire Terrier

В ароматі присутнє доволі непогане поєднання дерева і якогось фрукта. Може дещо переспілого фрукта. Карамелі нема. Сам по собі аромат стійкий, і навіть після декількох хвилин у бокалі, пиво не втрачає своєї сили.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається довго. І коли таки сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло чисте, насиченого темно-жовтого, може дещо коричневого, кольору.

Смак пива “Yorkshire Terrier” доволі цікавий. Коли зробив ковток, то спочатку смак дуже лайтовий. Але чим ближче до кінця, то у смак все більше пробивається гіркий присмак. В якийсь момент він мені нагадав трав’янистий присмак. Фінал сухий. На мій погляд вийшло доволі непогано. Дещо є просідання у смаку, але можна пити :).

Усі мої дегустації від броварні “York Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.