Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Not For Breakfast: Pear and Dorblu Cheesecake Mar, 8, 2023

Untappd info

Sour - Smoothie / Pastry

Ten Men Brewery

My rating 4.75

Global raiting 4.06

 • Алкоголь

  4.0%

 • Горечь

  12

 • Плотность

  16.5%

 • Стиль

  Sour - Smoothie / Pastry

 • Штрихкод

  4820233340676

 • Цена

  3.60 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Not For Breakfast: Pear and Dorblu Cheesecake від Ten Men Brewery. Офіційний сайт став потроху заповнюватись, але сьогоднішнє пиво не додане. На untappd вказан стиль Sour – Smoothie / Pastry. Склад: вода, солод, пюре груші, лактоза, хміль, дорблю, дріжджі. Якщо б вказали який саме вид груші був викорастанний був би топ (прогуглив, їх 72 вида).

Not For Breakfast: Pear and Dorblu Cheesecake

Так… перше, що хочеться відмітити – це досить дивний “осад”. На банці написано, допускається осад. Але тут щось дивне плавало на поверхні. Вирішив спробувати – дуже схоже на грушу.

Аромат досить стійкий. Навіть після декількох хвилин у бокалі, аромат не втрачає свою силу. Він нагадує мені лимонний періг. Такий с доброю скоринкою. Далі йде кисло-солодкий присмак, напевно від груші. Ну і є трохи гіркого присмаки. Прикольно.

Піни практично не було. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Тіло нагадує апельсиновий сік. Такий же жовтий, такий же яскравий.

Як на мене, пиво Not For Breakfast: Pear and Dorblu Cheesecake по смаку вийшло також добрим. Добре відчувається кислий присмак. Його підкріплює солодкий грушовий смак. І десь на задньому плані, так саме як і в ароматі трошки гіркоти. На мій погляд, це пиво однозначно заслуговує, щоб купити його 2 раз.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.