Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

New England IPA

Father’s Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(4.12)

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  15%

 • Цена

  3.13 y.e. за 1 літр

Я згадав – коли був у Ріному, то ми вечеряли в gustropub Father. І сьогодні буде як раз їх пиво “New England IPA”. Майже 4 рочки тому я пробував їх “Amber Ale”, але тоді ще не мав аккаунту на untappd. Потім була поїздка у цей паб у Рівне, тоді я не мав з собою ноуту. І от сьогодні склалися ці два умови.

Не можу сказати, що аромат мені прям подобається. Тут присутній якийсь неприємний трав’янистий присмак. І от через декілька хвилин я таки зрозумів – аромат не зовсім трави, а щось середнє між травою та …. зіпсованним апельсином/мандарином. На сайті написано, що тут повинен бути фруктовий аромат. Ні, його тут зовсім нема. Десь на задньому плані є трошки гіркоти.

Піни було мало, але тримається вона довго. Має дрібнозернисту основу та білий колір. Тіло каламутне, світло-жовтого кольору.

А от смак “New England IPA” від “Father’s Brewery” виявився не поганим. У першій половині йде трошки кислого присмаку, а далі він заміняєтья гірко-солодким присмаком. Доволі не погано. У післясмаку залишається кисло-солодкий присмак, як від нестиглого апельсину. Прикольно.

А я нагадую, що цсі мої дегустації від пивоварні Father’s Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.