Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Kosmos

Pohjala /

Естонія / Estonia

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.64)

 • Стиль

  IPA - New England / Hazy

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  14%

 • Штрихкод

  4742976013597

 • Цена

  1.6 y.e. за 0.33

Більше трьох років тому, я останній раз дегустував пиво від естонської броварні Pohjala. Тому другим пивом, яке сьогодні буду дегустувати, буде пиво Kosmos від броварні Pohjala. До речі, слово Pohjala перекладається як Підошва. Склад: солод – Pilsner Zero, лускова пшениця, вівсяні пластівців, хміль – Mosaic, Citra, El Dorado, Vic Secret.

Kosmos

В ароматі, от відразу, можна відчути корку апельсину. Але якось вона дуже швидко зникає. Сам по собі аромат стає більш спокійним, більш солодким, але впорівнянні с початком, він дуже сильно просідає.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається… ну як тримається, як налив, піна відразу стала кільцем по краю бокалу. Так вона стоють близько хвилини, а потім сходить. Тіло має колір, щось середнє між апельсиновим і ананасовим смаком.

У смаку пива “Kosmos” є доволі пристойна комбінація анасового присмаку з додаванням гіркоти апельсинової корки. На всьому протязі ковтка, смак рівний. Домінує ананасовий присмак, з присмаком стиглого, солодкого апельсину. Непогано, варто спробувати. Додати ту більше нічого, спробуй і дайте знати своє враження.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Pohjala можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.