Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

IFF: Green DDH Rakau Nelson NEIPA

Rebrew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  PA - New England / Hazy

 • Алкоголь

  6.8%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  16.5%

 • Штрихкод

  4820228060596

 • Цена

  3.12 y.e. за 0.5

Другим пивом буде “IFF: Green DDH Rakau Nelson NEIPA”. Звернув увагу, що останні баночкі від Rebrew усі мають довгі назви. Не знаю з чи це пов’язано, але просто как факт. Пиво зварене у стилі NEIPA на новозеландських хмелях Rakau та Nelson Sauvin. Перевірив, за увесь час скільки дегустую пиво, хміль Rakau ніколи не зустрічався, а Nelson Sauvin у двух випадках – “The Art of Brewing IPA During Chaotic Power Outages” від Rebrew та “Hoppy Joe” від LERVIG.

IFF: Green DDH Rakau Nelson NEIPA

В ароматі добра фруктова складова. На перший ніс аромат нагадує соковиту апельсинову м’якоть. Але якщо дати постояти то аромат наповнюється просто “мультіфруктовим”, як пишуть на соках, присмаком. Наприкинці дещо гірчить.

Піна має дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго. Наприкинці, ще красиво залишається на стінках бокалу. Колір тіла нагадує щось середнє між апельсиновим та персиковим соком.

А от смак пива “IFF: Green DDH Rakau Nelson NEIPA” більше нагадує, на мій погляд, солодкий грейпфрут. Дідько, тепер скільки б не робив ковтків, саме грейпфрут лежит в основі смаку, та заповнює його майже на 100%. Напевно, додати тут можна тільки одне – ані в ароматі, ані смаку, алкоголь в 6.8 не відчувається.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Rebrew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.