Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Goldstar Unfiltered

Tempo Beer Industries Ltd /

Ізраїль / Israel

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.19)

 • Стиль

  Kellerbier / Zwickelbier

 • Алкоголь

  4.9%

 • Штрихкод

  7290008464024

 • Цена

  1.72 y.e. за 0.5

Тиждень тому презентували мені пару баночок пива з Ізраїлю. Сьогодні на дегустації перша – Goldstar Unfiltered від Tempo Beer Industries Ltd. До речі це лише друге пиво з Ізраїдю, котре я буду дегустувати, за весь час. Склад: вода, солод, хміль.

Goldstar Unfiltered

Аромат не поганий. Але десь в основі лежить, я би сказав, зіпсований аромат хмелю. Той неприємний присмак слабкий, але все ж таки він є. Якщо дати пиву постояти, аромат стає більш рівним, більш спокійним. Додається трохи солодкого відтінку, схожого на цукрову булочку тільки з печі.

Піна має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається може з пів хвилини. Потім ще надовго залишається кільцем по краю бокалу. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Якщо в ароматі присутній слабкий, але все ж таки є, солодкий присмак, то у смаку Goldstar Unfiltered його зовсім нема. Зробив ще один ковток. Цікавий присмак. Справа у тому, що на початку йде слабкий кислуватий присмак. Потім до нього додається тона гіркоти. А десь з середини додається терпкий присмак. Не погане поєднання.

Усі мої дегустації від Tempo Beer Industries Ltd можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати з життям броварні.