Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Gintarinis Pilsner

Untappd info

Pilsner - Other

Svyturys

My rating 2.5

Global raiting 3.01

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  4.6%

 • Плотность

  14.1%

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Штрихкод

  4770349227463

Переді мною ще одне пиво від броварні Svyturys – Gintarinis Pilsner. Переклад Gintarinis з Литовського – це бурштин, але забігаючи наперед, то колір ніяк не бурштиновий. На офіцінйій сторінці немає інформації за це пиво. Тому… поїхали дегустувати.

Gintarinis Pilsner

В основі аромату лежить звичайна трав’яниста гіркота. Але якщо дати пиву постояти, то додається дивний, але прикольний солодкий аромат. Але, на жаль, тримається він не довго, може пару хвилин. Зараз аромат пива у моєму бокалі нагадує більше присмак мила.

Піни було не багато. Мала середньозернисту основу. Колір білий. Прикольно, що вона не зникає повністю, а залишається на стінках бокалу. Тіло світло-жовтого відтінку. Прозоре.

Смак пива Gintarinis Pilsner відразу, з першого ковтка, став нагадувати мильний присмак. Приблизно до середини йде якийсь розбавлений присмак. Ближче до кінця ковтка добре відчувається солодкий, лимонадний присмак. І тільки у післясмаку просинається гіркий присмак. І знову, пиво Gintarinis Pilsner – пиво на один раз. Другий раз я його навряд чи куплю.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.