Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Einbecker Winter-Bock

Einbecker Brauhaus /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Алкоголь

  7.5%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  18.2%

 • Штрихкод

  4004078005345

 • Цена

  1.70 y.e. за 0.33

Сьогодні буду знайомитись з пивом “Einbecker Winter-Bock” від Einbecker Brauhaus. Перше їх пиво “Einbecker Ur-Bock Dunkel” отримало від мене всього 3.25. Сподіваюсь сьогоднішнє буде кращім. Пиво зварене в стилі Doppelbock, яке краще пити в зимовий, холодний проміжок часу. За вікном +5, але я сподіваюсь це не завадить насолодитися пивом :). Поїхали.

Einbecker Winter-Bock

Аромат дуже слабкий. Через шийку пляшки аромат зовсім не відчувається. А коли налив у бокал, є трішки-трішки карамельного присмаку. Ніякого солодового присмаку, ніякого хмелю, ні шоколаду, ні фруктів. Шкода. Навіть якщо дати пиву постояти, аромат не розкривається.

Піна мала середньозернову основу, світло-коричневий колір, з карамельним відтіком. Тримається ну… пів хвилинки і потім сходить майже до нуля. Тіло коричневого кольору, з червоним відтінком. Виглядає супер.

Смак пива “Einbecker Winter-Bock” теж виявився доволі простим. Тут відчувається гірчинка від алкоголю, ну як-не-як тут 7.5%. Десь далі, дуже далеко трішки темного шоколаду та солодкого присмаку як в ароматі. На мій погляд, це пиво не влучило у стиль зовсім. Пиво на один раз.

Усі мої дегустації від пивоварні Einbecker Brauhaus, можна подивится тут. А на офіційному сайті або сторінки у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.