Німеччина / Germany Einbecker Ur-Bock Dunkel Oct, 19, 2022

Untappd info

Bock - Single / Traditional

Einbecker Brauhaus

My rating 3.25

Global raiting 3.27

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  36

 • Плотность

  16.2%

 • Стиль

  Bock - Single / Traditional

 • Штрихкод

  4004078004409

 • Цена

  1.70 y.e.

У невеличкому магазані біля дому, випадково натрапив на 4 бутилочки пива від нової для мене пивоварні Einbecker Brauhaus. І ось сьогодні буду дегустувати перше пиво – Einbecker Ur-Bock Dunkel. Пиво зварене в стилі Bock.

Einbecker Ur-Bock Dunkel

На перший ніс, аромат був з таким… неприємним присмаком трави. А от акщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, проявляється солодова основа, ніякого солодкого присмаку. Все добре, але на мій погляд, пиво в стилі Bock повинно бути більше насиченим.

Тіло коричневого кольору, прозоре. Шапка має середньо/дрібнозернисту основу з карамельним відтінком.

Наскількі добре алкоголь захован в ароматі, настільки він добре відчувається при першому ковтку. Далі йде солодкий присмак, котрий залищається і в післясмаку. Смаженого солоду, про який говорять на офіційному сайті, я не відчув. Хмільової гірчинки, я тут не відчуваю. Алкоголь добре забиває присмак. І чим більше роблю ковтків тим більше цукрової насолоди відчувається в смаку. Ну таке, як на мій погляд, пиво Einbecker Ur-Bock Dunkel якщо і влучило в стиль, то знаходиться десь з краю.

Усі мої дегустації від пивоварні Einbecker Brauhaus, можна подивится тут. А на офіційному сайті або сторінки у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.