Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Edelbier APA

Untappd info

Pale Ale - American

Edelbier

My rating 3.0

Global raiting 2.80

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Цена

  2.5 y.e. за 1 літр

Сьогодні гуляли по місту, і заїхали в інший район :). Прогугливши, знайшов наливайку Кегова 10. Там серед стандартних Бердичивського та Земана, знайшов пиво APA від Edelbier. Прикольно, продавець здивувався, що я досі не знаю цю броварню :). Ну ок. На кранах із цікавого було лише це пиво, тому сьогодні і буду його дегустувати.

Спочатку в ароматі можна було відчути добру таку хвою. Згодом аромат став більш солодким. Став нагадувати цукерку. Не погано. Але якщо дати пиву постояти, то додається якись ягідний, кислий, але й смачний, присмак.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Але тримається не довго, пару секунд і від неї нічого не залишається. Тіло жовтого відтіку, злегка каламутне.

Чесно кажучи, після декількох ковтків, складається таке враження, що пиво розбавлене. Ну от чесно, присутній і солодкий смак, і гіркота від хмелю, і навіть трохи смаку від цукерки. Але всього цього якось замало. Ну розбавлене, іншими словами не скажешь. Броварі з пивом Edelbier APA у стиль трохи не влучилию

Усі мої дегустації від броварні Edelbier можна побавчити тут. А на сторінці в інсті можна слідкувати за життям броварні.