Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Eboshi Original May, 10, 2023

Untappd info

Lager - American Light

German Beverage Group Ltd

My rating 2.25

Global raiting 2.86

 • Алкоголь

  4.9%

 • Стиль

  Lager - American Light

 • Штрихкод

  4260587130323

 • Цена

  1.16 y.e. за 0.5

Другим пивом буде Eboshi Original від German Beverage Group Ltd. У меня є запитання – на банці 90 відсотків усього тексту кацапською, інші 10 – японьською. Так от – як це пиво потрапило до України? Якщо хтось знає – напишить.

Eboshi Original

На перший ніс аромат брудний. Тут не можна щось відокремити. Він просто брудний. Через деякий час, аромат вирівнюється. У нему відчувається солодовий присмак і трохи гіркоти від хмелю. Але якщо дати пиву ще постояти, то від аромату майже нічого не залишається.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Смак дещо повторює аромат. У першому ковтку відчуваєтсья незбалансований, брудний смак. Далі, лавиною, йде солодкий присмак. І тільки наприкинці, буквально, на секунду, пробивається гіркий присмак, але швидко сходить. І у післясмаку залишається цей нудотний солодкий смак. Про пиво “Eboshi Original” можно сказати так – якщо не спробується, нічого страшного :).

Усі мої дегустації від броварні “German Beverage Group Ltd” можна подивитися тут. Не зрозуміло, якийсаме офіційний сайт, то залишу тут посилання на untappd.