Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Eboshi Original

German Beverage Group Ltd /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(2.86)

 • Стиль

  Lager - American Light

 • Алкоголь

  4.9%

 • Штрихкод

  4260587130323

 • Цена

  1.16 y.e. за 0.5

Другим пивом буде Eboshi Original від German Beverage Group Ltd. У меня є запитання – на банці 90 відсотків усього тексту кацапською, інші 10 – японьською. Так от – як це пиво потрапило до України? Якщо хтось знає – напишить.

Eboshi Original

На перший ніс аромат брудний. Тут не можна щось відокремити. Він просто брудний. Через деякий час, аромат вирівнюється. У нему відчувається солодовий присмак і трохи гіркоти від хмелю. Але якщо дати пиву ще постояти, то від аромату майже нічого не залишається.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Смак дещо повторює аромат. У першому ковтку відчуваєтсья незбалансований, брудний смак. Далі, лавиною, йде солодкий присмак. І тільки наприкинці, буквально, на секунду, пробивається гіркий присмак, але швидко сходить. І у післясмаку залишається цей нудотний солодкий смак. Про пиво “Eboshi Original” можно сказати так – якщо не спробується, нічого страшного :).

Усі мої дегустації від броварні “German Beverage Group Ltd” можна подивитися тут. Не зрозуміло, якийсаме офіційний сайт, то залишу тут посилання на untappd.