Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Damburger Weizen

Brouwerij Martens /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.01)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  5411616008390

 • Цена

  1.43 y.e. за 0.5

Другим пивом на сьогодні буде також пшеничне пиво. Зустрічаємо Damburger Weizen від Brouwerij Martens. І знову на офіціній сторінці немає згадування про це пиво, тому дізнатися щось цікаве я не можу. Тому гоу дегустувати.

Damburger Weizen

В ароматі також присутній солодкий, пшеничний присмак. Але десь на задньому плані є терпкий, гіркуватий присмак. Мені чомусь нагадав аромат звичайної води зпід крану. Згодом, гіркий аромат стає більш сильнішим, але не випирає.

Піна також тримається секунд 10-15 і потім від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Мала білий колір та середньозернисту основу. Тіло золотистого відтінку. Чисте, я би навіть сказав прозоре

Смак пива Damburger Weizen практично дублює аромат. Тут є і банановий присмак, є трохи терпкості, гіркота десь на задньому плані. Смак більш насиченний на відміну від Weiss Beer від Barenquell, але тримається не супер довго та і трохи б більш рівності – було б супер.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від броварні Brouwerij Martens можна подивитися тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.