Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Men’s Club

Untappd info

Belgian Quadrupel

BrewArt

My rating 3.75

Global raiting 3.59

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  11%

 • Горечь

  30

 • Плотность

  28%

 • Стиль

  Belgian Quadrupel

У моїй пивній шафі, залишилось всього два пива з фестивалю домашніх пивоварів цієї осені. Передостаннім пивом стане Men’s Club від BrewArt. Це Belgian Quadrupel з 11% алкоголю. Цей стиль не частий гість на полицях, тому треба було брати.

Men's Club

Перше, при такому алкоголю, в ароматі він не відчувається зовсім. На перший ніс мені здалося, що в ароматі є присмак горіху. Але згодом, коли пиво трохи постояло, аромат став нагадувати шоколадні цукерки з лікером. Але чесно кажучи, той аромат мені не подобається. Чесно, чисто для мене, аромат нагадує мені присмак дешевого чорного шоколаду. Його зглажує смачний аромат чорносливу.

Піни немає зовсім. Пиво навіть не робить так “п-ш-ш-ш”, коли його відкриваешь. Колір тіла нагадав мені кока-колу. Такий… красивий колір.

Смак пива Men’s Club чимось схожий на аромат. У ньому також відчувається шоколадна складова, трохи присмаку “лікеру”. Десь з середини можна відчути табачний присмак. Трохи кисло-солодкого присмаку від цукерки. У післясмаку на перше місце спочатку виходить солодкий присмак, потім трохи терпкості, і на останок – алкоголь. На мій погляд, доволі не погано, але пивовар можуть краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям броварні.