Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Chocolate від Богданівська Броварня Jan, 3, 2023

Untappd info

Schwarzbier

Богданівська Броварня

My rating 3.5

Global raiting 3.54

 • Алкоголь

  6.2%

 • Плотность

  16.3%

 • Стиль

  Schwarzbier

 • Цена

  2.17 y.e. за 1 литр

Буквально перед війною, знайшов нову, на той час, для мене пивоварню “Богданівська Броварня”. Написав, але замовити тоді не вийшло. І от вже у Києві (до речі ось тут) я знайшов їх пиво і сьогодні буде Chocolate. Написав їм у дірект, з проханням розповісти щось цікаве про це пиво. Я поки дегустувати.

Аромат спокійний, може дещо слабенький, але смачний. На першому місці є темний шоколад. Далі за ним іде карамельний присмак. А от у самому кінці є два цікавих смаки. Перший, це присмак родзинок у шоколаді. А якщо дати постояти і не чепляти, то є присмак табаку. Прикольно. Більше б яскравості і буде топ.

Піна тримається десь з пів хвилинки. Має середньозернову основу, з коричневим відтінком колір. Тіло темного кольору, але якщо подивитися на світло присутній червоний відтінок.

А ось смак виявився не таким цікавим. Точніш як, тут є багато паленого присмаку. Якщо шоколад і є, то десь далеко. Також, десь на задньому плані, трошки кіслинки. Ну і вцілому, смак сухий. Але є ще неприємний алкогольний присмак, у самому кінці ковтка.

Усі мої дегустації від пивоварні “Богданівська Броварня” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.