Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Шотландія / Scotland Cake Cartel by BrewDog Jan, 11, 2023

Untappd info

Stout - Pastry

BrewDog

My rating 4.5

Global raiting 3.63

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Stout - Pastry

 • Штрихкод

  5056025466418

 • Цена

  2.43 y.e. за 0.33

Другим пивом буде Cake Cartel від шотландців BrewDog. Хлопці постаралися, та на офіційній сторінці розписали все про це пиво. Але є маленьке зауваження у складі, крім всього, вказано натуральні ароматизатори. Наступного разу вкажіть які саме.

Cake Cartel by BrewDog

Який же тут добрий, смачний, насичений аромат. Для мене – це шоколад, щось накшталт гарячого шоколаду (як напою). А от для Олі – це тірамісу. Не знаю, може бути, бо солодке не їм і не знаю ні аромату ні смаку тірамісу. Якщо дати пиву постояти, то аромат майже не втрачає сили, але додається алкоголь.

Піна має середньозернисту основу. Красивий та насиченний коричневий відтінок. Тримається близько хвилини, потім залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло має чорний колір, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Смак навпаки більше нагадує якийсь алкоголь, може коктейль, ніж шоколадку чи випічку. Напевно все ж таки коктейль в якому є шоколад, трошки карамелі, якийсь молочний лікер. Добра вийшла комбінація. Пиво Cake Cartel від BrewDog варте того, щоб купити ще раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewDog можна подивитися тут. А на офіційному сайті або ФБ сторінці можна слідкувати за життям пивоварні.