Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Imperial Stout 2021

NoeN /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(4.17)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  70

 • Плотность

  22%

На передостанньому фестивалі домашніх пивоварів, я прикупив пляшечку Imperial Stout від Noen, яка була “запакована” ще 6 листопада 21 року. І от сьогодні, коли до Києва прийшли перші морози, я вирішив відкрити її. Тому, гоу дегустувати.

Imperial Stout 2021

В основі аромату лежить лакричний присмак. Його підкріплює присмак гіркої кави. Є ще прикольні, солодкі нотки. Вони нагадують мені карамельку. Присмаку шоколада нема. Аромат супер насичений. За аромат тверда п’ятірка.

Піна має дрібнозернисту основу, коричневий відтінок. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого темного кольору, а якщо подивитися на світло, присутній червоний, рубіновий колір.

У смаку “Imperial Stout 2021” від NoeN пробивається грибний присмак. Наскільки я пам’ятаю, то присмак грибів свідчить, що пиво “старе”. І ще я пам’ятаю, що пивовар сказав, що б я зберігав це пиво якомога довше. Не знаю, напевно, треба було взяти 2 пляшки – одну випити зараз, а другу через пару років. Цей (грибний) смак забиває майже 90% смаку. Наприкінці ковтка, гіркота виходить на свій максимум. Так і залишається і у післясмаку. Як на мене вийшло добре, треба пробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від NoeN можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.