Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

APA від Volfas Engelman

Untappd info

Pale Ale - Australian

Volfas Engelman

My rating 3.25

Global raiting 3.33

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  20

 • Стиль

  Pale Ale - Australian

 • Штрихкод

  4770301232023

Сьогодні у мене на дегустації пиво APA від Volfas Engelman. Якщо що – це Australian Pale Ale. Пиво з 5.0% алкоголю, та з 3.33 середньою оцінкою на untappd. На офіціній сторінці немає інформації за це пиво, а от у тапці зазначено, що пивовари викорисловували тут хміль Ella, Galaxy, Rakau, Taurus, Perle. Не знаю, чи можна цьому вірити, але то таке. Гоу дегустувати.

В ароматі присутній солодкий присмак, але він не рівний. Десь на задньому плані, з, доволі великим, перепадом присутній гіркий присмак. Якщо дати пиву постояти, то солодкий аромат сходить, на його місце виходить терпкість. Чесно кажуче таке… не вразило.

Шапка мала середньозернисту основу, білий, с жовтим відтінком, колір. Тримається довго. А коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло жовтого відтінку, каламутне.

У смаку пива APA від Volfas Engelman трохи віддає лимонним присмаком, є щось схоже на солодку цукерку, та наприкинці додається гіркий смак. Взагалі, складається таке враження, що пиво розбавлене. Смаку 100% не вистачає. У післясмаку на перше місце виходить кислий присмак. Не знаю, думав буде щось більше. Пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.