Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

1 American Lager

Beery Bench /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(0.75)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Lager - American Light

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  12

 • Цена

  2.16 y.e. за 0.33

Як я вже казав, останнього разу коли був у Харкові, відкрив для себе нову броварню Beery Bench. І сьогодні на дегустації буде друге їх пиво 1 American Lager. Ну що ж, я відкотився на їх сторінці у ФБ до 21 року і інфи там по цьому пиву нема. Тому буду сам розбиратися. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

1 American Lager

І знову – відкривайте обережно, пиво добре так йде верхом. На перший ніс в ароматі був відчутний гіркий, хмільовий аромат. Але якщо дати пиву постояти, то аромат став нагадувати просто щось кисле. Таке враження що пиво зіпсувалося. На етикетці дати виробництва не вказано, тому буду рахувати, що все ще норм :).

Хоча піни на початку було багато, то у бокалі вона тримається не довго. Пів хвилини і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Має середньозернисту основу та білий колір.

У смаку пива 1 American Lager від Beery Bench відчутні два смаки – це гіркий та кіслий. У них немає рівності та поєднання. Просто смак брудний. Додати тут просто нічого – ні, це пиво треба перероблювати. Зараз воно не варте уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Beery Bench можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.