Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Данія / Denmark Bear Beer Wheat Nov, 29, 2022

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Harboes Bryggeri

My rating 3.0

Global raiting 3.07

 • Алкоголь

  5.0%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  5701598035706

 • Цена

  1.07 y.e. за 0.5

Переді мною баночка “Bear Beer Wheat” від датської пивоварні Harboes Bryggeri. На офіційному сайті є описання до цього пива. Так що, хто хоче дізнатися як самі пивовари презентують своє пиво – гоу туди. А я відразу дегустувати.

Bear Beer Wheat

Як стверждують пивовари вариться з більш ніж 50% пшеничного солоду, ячмінного солоду та карамельного солоду. На початку відчувається солодкий присмак, а от далі як бар’єр. Не знаю, але для мене цей бар’єр схожий на аромат картону. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш м’якішим, більш рівним.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Сходить секунд за 10 і від неї нічого не залишається. Коли я прочитав, що тут так багато різного солоду, я думав пиво буде більше мутнішим та більше карамельним. Насправді, пиво тільки злегка каламутне, та має трошки тімніший ніж жовток яійця, колір.

Сказати, що мені спадобалось “Bear Beer Wheat” – ні. Смаку, так само, як і аромату невистачає м’якості. Тільки спочтаку є приємний, спокійний пшеничний смак. Десь з середини навалює гіркота, яка не вписується в смак. У післясмаку додається ще трошки кіслинки.

А я нагадую, що всі мої дегустації з “Harboes Bryggeri” можна побачити тут. А на офіційній сторінці ви можете слідкувати за життям пивоварні.